אירועים עסקיים ממותגים – ככה עושים את זה

כל אירוע עסקי הוא גם פוטנציאל לחיזוק המותג ושיווק השירותים או המוצרים של הארגון. בלוח השנה של כל ארגון או חברה, אפילו העסקים הקטנים ביותר, משובצים גם כמה אירועים עסקיים - החל מהרמת כוסית מצומצמת לחג ועד לערבי חברה, ימי עיון וכנסי מכירות. כל אירוע כזה הוא פוטנציאל לחיזוק המותג וקידום שיווקי. איך הופכים כל אירוע עסקי מקטן ועד גדול להזדמנות שיווקית? כל הטיפים החשובים בהמשך המאמר.
אירוע עסקי

מיתוג אירועים עסקיים - הבסיס

כלל בסיסי וחשוב לכל אירוע עסקי הוא שימוש בעזרים ממותגים – שילוט ממותג, כוסות ממותגות ובמידת הצורך גם מחברות, פולדרים, עטים וכיו"ב. המהדרין יוסיפו גם קייטרינג ממותג עם עוגות או עוגיות הנושאות את לוגו החברה, מפיות ועוד. בעידן הרשתות החברתיות, מיתוג אירועים עסקיים משמעותו הוא כמעט פרסום חינם. כשכל אירוע מתועד, מצולם ומפורסם ברשתות החברתיות אם במכוון על ידי העסק ואם באופן עצמאי ורנדומלי על ידי העובדים או שאר המשתתפים באירוע, תמונות שיתפרסמו עם סמל המותג, הסלוגן וכיו"ב יוכל לשמש ככלי שיווקי שתפוצתו כמעט ואינסופית.

אם האירוע המתוכנן משלב גם הרצאות או קיום דיונים על במה, חיוני לעצב ולהזמין מראש גב במה ממותג ואפילו רול אפ נייד שיעמוד מאחורי הפודיום של הנואם/ת הראשי/ת או מנחה/ת הכנס או הטקס.

מיתוג אירועים עסקיים – עשה זאת בעצמך

ככל הנראה, שבמידה והחברה עורכת כנס גדול המשלב במה ונואמים, הפקת האירוע תכלול גם מוצרי מיתוג נלווים כמו פולדרים, תגי שם, מחברות, כלי כתיבה ממותגים ועוד. אך, כאמור – לא רק חברות גדולות יכולות לערוך אירוע ממותג. גם עסקים קטנים, כמו חנויות המעסיקות 2-3 עובדים, משרדי עו"ד ועסקים נוספים שלא מחזיקים תקציב שיווקי הכולל עלויות מיתוג, יכולים לעצב ולהדפיס בעצמם (או להיעזר בשירותים של בתי דפוס קטנים) מדבקות עם לוגו העסק. אותן, ניתן להדביק על כל מוצר שהוא ולמתג אותו. כל עסק שואף לפרסם את עצמו ולמשוך לקוחות נוספים. אפילו פרסום של אירוע כמו הרמת כוסית קטנה לחג  בתוספת מיתוג עדין, יכול לשמש אתכם ולהוסיף ערך שיווקי לאירוע שמתקיים בכל מקרה.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

באותו נושא...