תכנון והפקת אירועים פרטיים בקלי קלות

יום הולדת, בת מצווה, חתונה או מסיבת אירוסין, החיים מלאים באירועים חגיגיים שכל אחד מהם הוא סיבה למסיבה. המאמר הזה מספק את כל הכלים לתכנון והפקת אירועים פרטיים בסגנונות מגוונים ובמסגרות תקציביות משתנות. על אילו שלבים בתכנון האירוע אסור לדלג, איפה אפשר לחסוך ומה הופך אירוע פרטי לבלתי נשכח. כל ההמלצות והטיפים של מפיקי האירועים המצליחים בארץ מרוכזים במאמר אחד.
ארוחה באירוע פרטי

תכנון אירועים פרטיים מא' ועד ת'

השלב הראשון בכל תהליך מוצלח של הפקת אירועים הוא התכנון. גיבוש רעיון או נושא כללי לאירוע יוביל את כל התהליך ועל פיו ייבחרו כל המרכיבים האחרים. את הנושא יש להתאים לסוג האירוע, הרכב הקהל המיועד להשתתף בו והעדפותיו הכלליות. כך למשל, נבחר בדוגמא צבעונית וחביבה: מסיבת יום הולדת בנושא מסיבת התה מהסיפור אליסה בארץ הפלאות. מסיבת נושא זה מתאימה בעיקר עבור אירועים פרטיים כמו מסיבות יום הולדת לילדות מגילאי 6 ועד 10. לעיתים, ותוך ביצוע השינויים הנדרשים, הנושא יכול להתאים גם למסיבות בת מצווה, אירוסין ואפילו חתונות. בכלל, סיפורים מלאי צבע ודמיון כמו אליסה בארץ הפלאות, הקוסם מארץ עוץ וגם סדרת ספרי הארי פוטר, יכולים לשמש כנושאים לאירועים מלאי חן וקסם לגילאים שונים.

לאחר בחירת הנושא – ניגשים למשימת ההפקה של אירועים פרטיים

אירוע פרטי בנושא מסיבת התה מאליסה בארץ הפלאות נבחר לרוב לקיים בשטח ירוק ופתוח – גינה פרטית או ציבורית, גן אירועים או פארק. המטרה היא לנסות ולהחיות את עולם הדימויים העשיר מהסיפור אל המציאות. כיד הדמיון הטובה עלינו, אפשר לשלב מאכלים צבעוניים, ממתקים מגוונים, עוגות ועוגיות בגדלים שונים ובכלי הגשה שמשדרים צבעוניות וכיף – נקודות, משבצות או פרחים צבעוניים – הכול הולך. שלטים קטנים עם ציטוטים נבחרים מהסיפור יסייעו להחייאת העלילה ויוסיפו ערך מוסף. את החלל הנבחר ניתן לקשט בסרטים צבעוניים, פרחים והדפסות צבעוניות ומוגדלות של הדמויות המשתתפות בסעודה של הכובען המטורף מסיפורה של אליסה, הלא הם: אליסה עצמה, הכובען המטורף, הארנביב והנמנמן.

עוד אינספור נושאים יכולים להתאים למגוון אירועים פרטיים מיוחדים ובלתי נשכחים שניתן לבחור מתוך עולם התרבות העשיר, התחביבים של כלות וחתני השמחה ועוד ועוד – החל ממסיבה בהשראת הבלט אגם הברבורים, סרטי המיניונים, פאנטום האופרה, קבוצת כדורגל אהובה וכיו"ב.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

באותו נושא...