איך לבחור מקום מיוחד לאירוע מושלם?

בחירת לוקיישן מושלם לקיום אירוע עלולה להציב אתגר מורכב למי שלא מכירים את נופיה השונים והמגוונים של ישראל, על פינות החמד הנפלאות המסתתרות בה. מצפון לדרום, ניתן למצוא עשרות ואפילו מאות אתרים ונקודות ציון עם נוף מושלם לקיום אירוע בלתי נשכח, בין אם זו חתונה, בר מצווה, הצעת נישואין או אפילו ערב חברה שהעובדים ידברו עליו עוד שנים רבות. אולם, חשוב לקחת בחשבון שלרוב, ככל שהיעד מיוחד יותר, מסתורי ובלתי מוכר, כך גם הפקת האירוע מורכבת יותר -  מה שעלול להתבטא גם בעלויות גבוהות יותר.
מקום מיוחד

הצעה למקום מיוחד באזור הצפון

מעיין אלרואי – פינה קסומה עם מעיין טבעי שמימיו הצלולים נובעים בכל ימות השנה. המעיין נמצא למרגלות הישוב אלרואי שעל שמו הוא קרוי, הממוקם בין עמק זבולון ועמק יזרעאל. בהמשכו, זורמים מי המעיין לנחל הקישון ומשם מגיעים אל הים.  מעל המעיין הוקמה בריכה המשמשת לשכשוך בימי הקיץ החמים והוא מוקף עצי פטל, צפצפה ועצי תות המשווים לו את מראהו הקסום.  לא רחוק ממקור הנביעה, יש גם שחזור  נפלא של רכבת העמק המעניק למקום ייחודיות נוספת.

הצעה למקום מיוחד באזור הדרום

חניון לילה נחל נקרות, מכתש רמון – חניון הלילה הממוקם בליבו של מכתש רמון מבטיח לכם אירוע בלתי נשכח עם התפאורה היפה ביותר שיש לגלקסיה להציע – שמים זרועי כוכבים ומראהו הזוהר של שביל החלב. בגלל זיהום האור המזערי ממנו ניתן ליהנות בתוך המכתש, ניתן ואפילו מומלץ לקיים אירוע רומנטי במיוחד לאור נרות או עששיות שיוסיפו אפילו נופך אגדתי לאירוע.

דגשים והמלצות לקיום אירוע בלתי נשכח במיקומים ייחודיים

אירוע בפנינת טבע מבודדת אמנם מבטיחה נוף מיוחד ושונה ואווירה חד פעמית, אולם הפקה שלו מורכבת יותר ומצריכה היערכות מדוקדקת, כשבראש ובראשונה יש לוודא כי ברשותכם קיימים שלושה מרכיבם הכרחיים:

  1. גופי תאורה מתאימים לאופי האירוע ( ולרוב גם גנרטור לחשמל).
  2. כיסאות, שולחנות או כל אמצעי אירוח אחר המתאים לאופי האירוע המתוכנן ( גם מחצלות, כריות ופופים צבעוניים יוכלו להבטיח אירוע מהנה).
  3. מים לשתייה ומים לשימושים אחרים כמו שטיפת ידיים בכמות מספקת למספר המשתתפים באירוע.

לפני שבוחרים לקיים אירוע במיקומים ייחודיים, חשוב לבחון את המסגרת התקציבית המוקצית לאירוע. אמנם השימוש בשטח יכול להיות ללא תשלום, אבל שכירת הציוד הנדרש לקיום האירוע והובלתו עלולה לגרור הוצאות נכבדות והפקתו כרוכה בכאב ראש לא קטן. לסיכום נאמר שכנראה מובטחת לכם ולאורחיכם חוויה של פעם בחיים, אך הפקתה אינה מומלצת לבעלי לב חלש.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

באותו נושא...