זוגות שרוצים חתונה עירונית באווירה מיוחדת הולכים על חתונה ביפו

חתונה ביפו מתאימה בדיוק לכל אותם זוגות שרוצים ליהנות מכל העולמות: גם להתחתן בנוחות, קרוב לבית בחתונה עירונית שאפשר להגיע אליה עם קו אוטובוס וגם לקבל את האווירה המיוחדת והרומנטית שמתקבלת רק במקום שבו בנייה עתיקה ואותנטית פוגשת את חוף הים.
old-house-in-jaffa

במה שונה חתונה ביפו מחתונה בערים אחרות בארץ?

במאמר זה נתייחס ליתרונות המשמעותיים של חתונה ביפו על פני חתונה בערי חוף אחרות בארץ כמו עכו, חיפה, קיסריה או הערים הדרומיות יותר אשדוד ואשקלון.

ובכן, היתרון המשמעותי של יפו על פני שאר הערים השוכנות מצפון לה ומדרום, הוא שהיא נמצאת בדיוק במרכז. נוח להגיע אליה גם לאורחים המגיעים מצפון וגם לאורחים המגיעים מדרום. בניגוד לחתונות צפוניות או דרומיות שהופכות את ההגעה לאורחים המגיעים מקצוות הארץ ההפוכים למבצע לוגיסטי מורכב.

יתרון נוסף ומאוד בולט של יפו הוא הנוף הוורסטילי – מצד אחד סמטאותיה הקסומות של יפו העתיקה, בצד השני אורות הכרך המנצנצים של "העיר הגדולה" תל אביב ובאמצע – אורח הכבוד ( חוץ מהזוג המאושר כמובן ) הים התיכון עם מימיו הכחולים וקצף הגלים הנשברים על המזח. בכך הופכת חתונה ביפו לאירוע ייחודי בישראל כולה, ולחוויה בלתי נשכחת לכל המשתתפים והמשתתפות.  

מה האתגרים שעומדים בפני זוגות הבוחרים חתונה ביפו

בלי ללכת סחור סחור, האתגר המרכזי העומד בפני זוגות שבוחרים להתחתן ביפו הוא המרכיב הכלכלי. אולמות האירועים  ביפו מבוקשים ביותר ועל אחת כמה וכמה, האולמות השוכנים במבנים עתיקים שההיסטוריה מציצה ומבצבצת מבין קירותיהם. וכשהביקוש גדול, המחירים מאמירים כפי שמכתיבה כלכלת השוק החופשי.

נושא נוסף שכדאי להקדיש לו מחשבה הוא היקף קהל המוזמנים. חלק ניכר מאולמות האירועים ביפו הם קטנים ומיועדים לקהלים מצומצמים הנעים בין 100- 200 איש ובמקרים אחדים קצת יותר מזה. מי שבוחרים לערוך חתונה ביפו, צריכים לחשוב היטב אם הם מעוניינים בחתונה מצומצמת או לחלופין, שמלכתחילה תכננו חתונה קטנה.

בין כך ובין כך, מובטחת לזוגות הנישאים חוויה קסומה ובלתי נשכחת שרק תעצים את ההתרגשות והשמחה הגדולה מעצם המעמד הזוגי המשמעותי הזה.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

באותו נושא...